محصولات شرکت یورک تهران
KMAR

World Energy Co., Ltd. was founded for the purpose of developing and providing various types of wasteheat recovered and energy saving Absorption Machines such as Single Effect Double Lift Hot Water Driven Absorption Chiller

Read more
KMAR

World Energy Co., Ltd. makes every effort to satisfy worldwide customers with high performing, reliable and international standard products.

Read more
KMAR

World Energy Co., Ltd. will continue to improve customers’ business interests by offering energysaving products in the age of high energy cost, and furthermore, to contribute to environmental protection.

Read more
محصولات شرکت یورک تهران
شـرکت یـورك تـهران با بیش از 25 سال سابقه در صنایع برودتی و سیستم های تهویه مطبوع، سال ها به عنوان نماینده کمپانی YORK INTERNATIONAL در ایران فـعالیـت نموده و اکنون نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فـروش محصـولات شـرکت WORLD ENERGY کره جنوبی را به عهده دارد. این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب در فروش و خدمات پس از فروش توانایی همراهی کامل با مشتری از مرحله انتخاب تا راه اندازی کامل و نیز در طول دوران بهره برداری را در برداشته و آماده انجام کلیه خدمات مهندسی مرتبط می باشد.

شرکت یورك تهران توانمندی ویژه ای در به روزرسانی، تست و راه اندازی، تعمیر و نگهداری چیلرهای تراکمی تناژ بالا دارد و بزرگترین پروژه ملی کشور با چیلرهای تراکمی به ظرفیت 10 هزار تن تبرید و 5 هزار تن تبرید (مجموعاً 7 دستگاه به ظرفیت 55000 تن تبرید) را به صورت انحصاری تعمیر، تامین قطعات، تکمیل، راه اندازی و بهره برداری کامل نموده است. لازم به توضیح است که چیلر های تراکمی مذکور از نوع بزرگترین و منحصر به فرد ترین چیلرهای ساخته شده در دنیا می باشند.

معرفی شرکت WORLD ENERGY کره جنوبی
شرکت از سال 2002 فعالیت های خود را در طراحی و ساخت انواع چیلر های جذبی در کشور کره جنوبی آغاز نموده است و تاکنون محصولات خود را علاوه بر کشور کره جنوبی در کشورهای امریکا، ایتالیا، آلمان نیز عرضه نموده است و از معدود شرکت های تولید کننده چیلر های جذبی است که، طراحی ویژه محصولات خود را به طور اختصاصی انجام می دهد. در همین راستا که با استفاده از انرژی تلف شدهء حرارتی واحدهای صنعتی قابلیت تولید سرمایش و گرمایش مورد CCHP,CHP مدل های اختصاصی نیاز این واحدها را داشته و بهترین کارایی را در جلوگیری از اتلاف انرژی را دارند، توسط این شرکت تولید می گردد. از دیگر محصولات جذبی این شرکت می توان به مدل های تک اثره آب گرم، دو اثره گاز خروجی (Exhaust Gas) دو اثره شعله مستقیم، دو اثره و تک اثره بخار آب اشاره نمود. محدوده ظرفیت محصولات شرکت از 50 تن تبرید الی 1500 تن تبرید می باشد.

شرکت WORLD ENERGY از معدود شرکت های تولید کننده چیلرهای جذبی است که به عنوان یکی از کمپانی های تعیین کننده در صنعت سرمایش و گرمایش کشور کره جنوبی نقش کلیدی را در گسترش و توسعه فن آوری این صنعت بر عهده داشته و با مشارکت دو سازمان اصلی و تخصصی هدایت گر صنعت سرمایش و گرمایش کشور کره جنوبی به نام KDHC,KARSE برنامه صدور تائیدیه فنی چیلرهای جذبی را تهیه نموده و فن آوری جدیدی را در صنعت چیلرهای جذبی عرضه کرده است.

شرکت WORLD ENERGY از آغاز فعالیت بازرگانی خویش تا کنون بیش از 350 دستگاه جذبی را به بازار عرضه داشته و هم اکنون توان تولید 350 دستگاه در سال را در فضای کارخانه ای خویش به وسعت 5300 متر مربع دارد.

ویژگی های منحصر به فرد شرکت WORLD ENERGY
همانگونه که اشاره شد این شرکت در سال 2002 اقدامات خود را در زمینه طراحی و ساخت چیلرهای جذبی شروع نمود. این شرکت با در اختیار داشتن کادر بسیار مجرب از مهندسین، طراحان و سازندگان که هر یک بین 10 تا 30 سال تجربه مفید در صنایع برودتی و گرمایشی دارند، اقدامات گسترده ای را در جهت طراحی انواع سیستم های جذبی و اخذ گواهینامه های فنی و استانداردهای مربوط نموده است.

شرکت WORLD ENERGY از معدود شرکت های طراح و سازنده چیلرهای جذبی است که طراحی و ساخت سیستم های جذبی را به طور اختصاصی بر اساس طرح های خویش برعهده داشته است و از موسسه ثبت اختراعات طرح های صنعتی کره جنوبی، حق ثبت (PATENT) طرح سیستم های جذبی خود را ، دریافت نموده است.

شرکت WORLD ENEERGY از معدود شرکت های طراح و سازنده سیستم های جذبی است که حق ثبت علامت UL که نشان دهنده مطابقت با استانداردهای ساخت،ایمنی و بازرسی فنی مورد تائید موسسه UL LLC آمریکا می باشد، را دریافت کرده است .
شرکت WORLD ENERGY از معدود شرکت های سازنده سیستم های جذبی است که واحد مستقل طرح و توسعه (R&D) داشته و این واحد دارای گواهینامه صلاحیت فنی از موسسه تکنولوژی صنعتی کره جنوبی می باشد.

شرکت WORLD ENERGY به طور انحصاری گواهینامه فنی تائیدیه عملکرد سیستم های جذبی با راندمان بالا را از موسسه استاندارد محیط زیست کره جنوبی با بالاترین میزان COP در بین سیستم های جذبی (معادل 1.36) دریافت نموده است.

شرکت WORLD ENERGY گواهینامه فنی KERSE (موسسه مهندسین سیستم های تهویه مطبوع، برودتی و بهداشتی کره جنوبی) را دریافت نموده است.

خلاصه فعالیت های این شرکت در زمینه طراحی و توسعه سیستم های جذبی به شرح ذیل است:
- طراحی و ساخت سیستم های جذبی استاندارد (شعله مستقیم، آب گرم و بخار) در سال 2000
- طراحی و ساخت چیلر جذبی با نیروی محرکه گاز خروجی واحدهای صنعتی (سری CHP) در سال 2005
- طراحی و ساخت چیلر آب گرم (2Lift) در سال 2006 (سری 2AB)
-طراحی وساخت چیلز بازیابی از منابع تلفن شده دما پایین (سری 2AB) و طراحی و ساخت چیلر با نیروی حرارتی شیمیایی (متیلن کلراید) در سال 2008
-توسعه سیستم آب گرم 2-Lift به صورت سرمایشی و گرمایشی در سال 2009
-طراحی و ساخت مدل های راندامان بالا (سری های H) در سال 2010
-طراحی و ساخت چیلرهای جذبی دریایی (قابل استفاده در کشتی ها و زیردریایی ها) در سال 2012
- ایجاد واحد تحقیق و توسعه (R&D) در ارتباط مستقیم با موسسات مشابه از کارخانجات مطرح دنیا

ویژگی های طراحی و محصولات WORLD ENERGY
ـ بهترین عملکرد برای سیستم های CHP,CCHP در استفاده از انرژی تلف شده واحدهای صنعتی
ـ تولید سرمایش و گرمایش با استفاده از گاز خروجی (Exhaust Gas)، آب گرم و بخار تلف شده واحدهای صنعتی
ـ حفظ محیط زیست و عدم استفاده از گازهای CFC
ـ صرفه اقتصادی بالا در تولید گرمایش و سرمایش مستقیم
ـ صدا و لرزش پایین به هنگام بهره برداری ، سطح صدای کمتر از 75 دسی بل در فاصله یک متری دستگاه در حال کار
ـ سیستم کنترل و ابزار دقیق با دقت و حساسیت بالا بر اساس طراحی سیستم های کنترلی میکرو پروسسی با استفاده از قطعات ساخت آمریکا و ژاپن و صفحه نمایشگر لمسی
ـ سیستم خودکار عیب یابی ماشین در هنگام روشن شدن و کنترل صحت عملکرد کلیه اجزاء و نسورهای دستگاه
ـ بالاترین مقدار COP در سطح چیلرهای جذبی: 1.36
ـ سیستم پاشش یکنواخت محلول جاذب بر اساس اصل جاذبه و خاصیت سیفونی و حذف پمپ پاشش محلول و نازل ها و در نتیجه منفی شدن گرفتگی نازل ها
ـ سیستم کنترل خودکار و Passive غلظت محلول، جهت جلوگیری از کریستاله شدن یا رقیق شدن زیاد
ـ ضریب اطمینان بالا و نگهداری آسان در حین بهره برداری
ـ قدرت عالی هنگام استفاده در زمان کم باری و راندمان با استفاده از سیستم فرکانس متغیر
ـ سیستم دفع مطمئن گازهای غیر قابل کندانس
ـ طراحی اختصاصی سیستم کنترل و تابلوی فرمان
ـ افزایش راندمان تا بیش از 30 درصد
ـ طراحی شده بر اساس سهولت بهره برداری توسط استفاده کننده
ـ استفاده از افزودنی مولیب دیت جهت حفظ سلامت محیط زیست
ـ ضریب اطمینان بالا در عملکرد با اعمال سیستمهای ایمنی مرتبط
ـ حداکثر کارایی با استفاده از کنترل کننده میکرو پروسسی ساخت امریکا
ـ قابلیت ارتقا Upgrading سیستم کنترل
ـ قابلیت محدود نمودن زمان بهره برداری و زمان بندی راه اندازی
ـ قابلیت تولید چیلرهای جذبی کانتینری
ـ قابلیت طراحی چیلر بر اساس سفارش مشتری (Custom Design)

استانداردها:
- گواهینامه رعایت و انطباق محصول بر اساس استانداردهای مرتبط سری EN,EC
- گواهینامه حق امتیاز و اختراع طراحی چیلر های جذبی صادره از موسسه ثبت اختراعات کره جنوبی
- گواهینامه تائید صلاحیت توسط موسسه توسعه و تحقیقات صنعتی کره جنوبی
- گواهینامه صلاحیت مخازن و مبدل های تحت فشار صادره ازLloyds انگلستان
- مجوز ثبت نشانUL برای محصولات صادره از موسسه UNDERWRITTERS LABORATORIES آمریکای شمالی
- گواهینامه تائیدیه COPمدل های راندمان بالا از کشور کره جنوبی
- گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001
- گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001/ISO- 14004
- گواهینامه اتحادیه مهندسین تهویه مطبوع،برودت و سیستم های بهداشتی کره جنوبی (KARSE)
- دریافت جایزه طراحی و عملکرد از شرکت UNITED TECHNOLOGIES آمریکا
- دارای مجوز تائیدیه کیفیت از اروپا CE

برخی از محصولات یورک تهران

پل های ارتباطی با یورک تهران

نشانی شرکت یورک تهران

ایران - تهران - خیابان نیاوران - خیابان پورابتهاج - خیابان موزه - خیابان کوهپایه سوم - پلاک 7 - واحد

پست الکترونیک شرکت یورک تهران

پست الکترونیک :

info@yorktehran.com

شماره های تماس شرکت یورک تهران

شماره های تماس :

+98 - (21) 26131214-7

شرکت یورک تهران

شرکت یورك تهران فعالیت خود را در زمینه صنایع برودتی و سیستم های تهویه مطبوع از سال ها قبل به عنوان نماینده کمپانیYORK INTERNATIONAL در ایران آغاز نموده و هم اکنون نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکتWORLD ENERGY کره جنوبی را نیز در اختیار دارد

شبکه های اجتماعی